Üyelerimiz


TOBB ETÜ Hastanesi

TOBB ETÜ Hastanesi

Hakkında

TOBB ETÜ Hastanesi, etik değerlerden ödün vermeden hastalarının haklarını gözeten, ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir kuruluştur.

Medical Park Göztepe Hastanesi

Medical Park Göztepe Hastanesi

Hakkında

293 hasta yatağı, 9 ameliyathanesi, 64 yoğun bakım yatağı, 150'den fazla doktoru ve 1.000'e yakın çalışanıyla hizmet veren Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi Türkiye'nin yanı sıra,yurt dışından gelen hastalara da uluslararası standartlarda modern sağlık hizmeti sunuyor. Kanserden genetiğe, tüp bebekten saç nakline, kalp cerrahisinden estetik cerrahiye kadar pek çok alanda önemli başarılara imza atan kompleksin 100'den fazla yerli ve yabancı sigorta şirketiyle özel anlaşması bulunuyor. Kanser Hastanesinde Medikal Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Kanser Cerrahisi, Genetik, Tamamlayıcı Tıp, Psikoloji, Beslenme ve Diyet gibi kanser tedavisinde ihtiyaç duyulabilecek tüm alanlar aynı çatı altında toplanıyor ve hastaların teşhis ve tedavileri için Genel Hastaneden de her türlü konsültasyon imkanı sağlanıyor. Diş Hastanesinde ise; endodontiden en ağır çene cerrahisi girişimlerine kadar, ağız ve diş sağlığı ile ilgili tüm alanlarda, hizmetler veriliyor.

Medical Park Antalya Hastanesi

Medical Park Antalya Hastanesi

Hakkında

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, 'Herkes İçin Sağlık' misyonu rehberliğinde en uzaktaki vatandaşımıza hizmet ulaştırmaya gayret ediyor. 84 poliklinik odası, 39 adedi Kalp Hastanesi'nde olmak üzere toplam 228 yatağı, 73 yoğun bakım / 10 koroner yoğun bakım / 7 KVC yoğun bakım / 22 genel yoğun bakım / 34 yenidoğan yoğun bakım ünitesi ve organ nakli ameliyatları standardında donatılmış 10 ameliyathanesi ile 33 tıbbi branşta hizmet veriyor. Akdeniz Bölgesi'nin en büyük özel hastanesi olan Medical Park Antalya Hastane Kompleksi, uluslararası camiada saygın kabul gören akademisyenler ile sadece ülkemizde değil, Avrupa'da da en fazla tercih edilen transplantasyon (organ nakli) merkezi olmayı hedefliyor. Bir yıldan daha kısa bir süre içinde Türkiye'de, en düşük yan etki oranı ile en fazla sayıda organ nakli yapan merkez olmanın onurunu yaşıyor.

Medical Park Ankara Hastanesi

Medical Park Ankara Hastanesi

Hakkında

Türkiye'nin en yaygın hastaneler zinciri olarak, sağlık sektöründeki tüm bilgi birikimi ve deneyimimizle her geçen gün daha da geliştirdiğimiz sağlık hizmetini "herkes için sağlık" politikası ve Medical Park Ankara ismiyle hizmetinize sunuyoruz. Sağlık sektöründeki profesyonel hizmet anlayışımız doğrultusunda en iyi sağlık hizmeti için en iyi yapılanma anlayışıyla 22 bin metrekare kapalı alanda, 210 yatak, 6 Ameliyathane, ve 72 adet poliklinikle Ankara'dayız. Hasta odaklı hizmet anlayışı, ileri tanı ve tedavi yöntemleri , uzman hekim kadrosu ve sağlık kavramını öne çıkaran vizyonumuzla, Medical Park Ankara'da hizmetinizdeyiz.

VM Medical Park Bursa Hastanesi

VM Medical Park Bursa Hastanesi

Hakkında

"Herkes için sağlık" mottosuyla 23 yıl önce kurulan ve sağlıkta uluslararası standartları Türkiye'nin tüm bölgelerine ulaştıran Medical Park Hastaneler Grubu, en yeni markası VM Medical Park'la büyümeye devam ediyor. Teknolojinin sunduğu en yeni olanaklarla donatılan VM Medical Park Bursa Hastanesi, 50 bin metrekare büyüklüğündeki yeni binasında hizmete başladı. Bugün 17 ildeki 27 hastanesi ile Türkiye sağlık sektörünün en büyük aktörü konumunda olan Medical Park Hastaneler Grubu, en yeni markası VM Medical Park'ın ikinci hastanesini Bursa'da hizmete geçirdi. 10 yıldır 'Bursa'nın kalbi' olarak nitelendirilen Fomara Meydanı'nda yer alan Medical Park Bursa Hastanesi, Fevzi Çakmak Caddesi'ndeki yeni binasında, yepyeni bir markayla hizmete başladı. 50 bin metrekarelik devasa bir binada "VM Medical Park" markasıyla kapılarını açan hastane, kişiye özel sağlık hizmetini merkezine alan; akademik ve alanında uzman hekim kadrosuyla çağdaş bir hastane ortamında hizmet verecek.

Medical Park İzmir Hastanesi

Medical Park İzmir Hastanesi

Hakkında

Toplamda 46.000 metre kare alana kurulu Medical Park İzmir Hastanesi, 10 tanesi engelli yatağı olmak üzere toplam 301 adet hasta yatağına sahip olup 29 Adet Dahili-Cerrahi Yoğun Bakım Yatağı, 7 Adet KVC Yoğun Bakım Yatağı, 7 Adet Yatak Koroner Yoğun Bakım Yatağı, 35 Adet Kuvöz Neonatal Yoğun Bakım Yatağı ile toplamda 88 Yoğun Bakım Yatağı ile hizmet verecektir. 7 adet genel ameliyathane, 2 adet Kardiyovasküler cerrahi ameliyathanesi, 4 adet kadın doğum ve 1 adet göz hastalıkları müdahale salonu mevcut olan Medical Park İzmir Hastanesi'nde, toplamda acil ünite yatak kapasitesi 14 yatak olup, 9 yatak acil ünitesi yetişkin gözlem kapasitesi, 5 yatak acil ünitesi çocuk gözlem yatak kapasitesi bulunmaktadır. Tam teşekküllü bir hastanede olması gereken tüm bölümleri bünyesinde barındıracak olan hastane aynı zamanda Ege Bölgesi içerisindeki en büyük özel hastanesi olacaktır.

Medical Park Gaziantep Hastanesi

Medical Park Gaziantep Hastanesi

Hakkında

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin kalbi Gaziantep ilinde bulunan Medical Park Gaziantep Hastanesi 30.000 m²'lik bir alanda; Dahiliye, Cerrahi, Tanı ve Rehabilitasyon bölümleri dahil toplam 27 ihtisas dalında hizmet veren A sınıfı bir sağlık kuruluşudur. 2008 yılında açıldığı günden bu yana başta Gaziantep olmak üzere çevre il ve ilçelerin yanı sıra komşu ülkelerden gelen hastalara da hizmet verilen Uluslararası standartlarda A sınıfı bir hastane olmanın yanında, teknolojik alt yapısı, donanımı ve gerçekleştirdiği birbirinden nitelikli operasyonları ile de Bölgede sağlık turizmi açısından önemli bir merkez konumundadır. Medical Park Gaziantep Hastanesi'nin, gelişmiş tıbbi cihazlarla donatılmış, ikisi kalp-damar cerrahisi ve 7'si tüm cerrahi müdahaleler için kullanılan 9 ameliyathanesi bulunmaktadır. Bu ameliyathanelerde her türlü cerrahi müdahale yapılmakta, ayrıca mikro cerrahi operasyonlar başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Liv Hospital Ulus

Liv Hospital Ulus

Hakkında

Liv Hospital Ankara

Liv Hospital Ankara

Hakkında

Güven Hastaneleri

Güven Hastaneleri

Hakkında

Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle 1974 yılında kurulan Özel Ankara Güven Hastanesi, modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam ediyor. Her alanda sunduğu kaliteli hizmet, hasta sayısını ve talebi arttırmakta; artan talep hastalarımıza olan sorumluluğumuzu yükseltmektedir. Küçük bir hastane olarak 1974 yılında başlayan hikayemiz, uzman hekim, hemşire ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla, 40.000 metrekare alanda, 251 yataklı, 12 ameliyathaneli büyük bir genel hastane konseptine ulaşmıştır. Geldiğimiz noktaların gururu, bizi daha fazla çalışmaya yöneltmekte, gelecekteki hedeflerimizin çıtasını yükseltmektedir. Önceliğimizin, hastalarımızın bize duyduğu GÜVEN olduğunu unutmadan yolumuza devam ediyoruz… guven@guven.com.tr sait.ceritogle@guven.com.tr

Lokman Hekim Ankara Hastanesi

Lokman Hekim Ankara Hastanesi

Hakkında

Hastanemiz, hastanemize başvuran hastalarımızın en hızlı, en güvenli ve her geldiklerinde yükselen standartlarda sağlık hizmeti alarak, memnun ayrılmaları prensibini kabul etmektedir. İnsan haklarına ve hasta haklarına verdiğimiz önem, sizlerden gelen pozitif geri bildirimle bizleri gururlandırmakta, doğru yolda ilerlediğimizi bizlere göstermektedir.

Yaklaşık 20.000 m2 kapalı alana sahip ve 183 yatak kapasiteli olan Ankara Lokman Hekim Hastanemiz 28 Mart 2008 tarihinde hizmete girmiştir. Hastanemiz ileri medikal teknoloji ile donatılmış ve bünyesinde nitelikli doktor kadrosu oluşturulmuştur. Başkentimizin en büyük yataklı özel kurumlarından biri olma özelliği göz önüne alınarak, bu alanda da yatan hastalara otelcilik hizmetlerinin sunumunda ayrı bir değer verilmiştir.

Yeni "Şifa Kapınız" olacak olan Ankara Lokman Hekim Hastanemiz, Sincan ilçesi, Andiçen mahallesi, Polatlı 2 caddesi üzerindeki 8 katlı binasında hizmet vermektedir.

Altyapı ve Teknoloji

Hastanemizin tüm enerji kaynağı güçlü bir trafo merkezi ve yeterli kapasitedeki jeneratörle desteklenmektedir. Merkezi ısıtma, soğutma ve otomatik kontrollü havalandırma sistemi ile ısı ve nem sürekli ideal seviyede tutulmaktadır.Yangın ihbar sistemi, alarm sistemi, güvenlik takip ve kayıt kameraları ile özel güvenlik ekibimiz 24 saat görev yapmaktadır.

Hasta odaları, hemşire çağrı sistemi, hastanın yatağını istediği şekilde kullanmasına imkan sağlayan elektrohidrolik hasta yatakları ile tüm tıbbi altyapıya sahiptir. Tüm hasta işlemlerinin takip edildiği ve tüm birimlerimizde birbirine entegre çalışan “Hastane Otomasyon Sistemimiz” tüm kayıtları sistemde tutmaktadır.

Ayrıca,

  • Merkezi temizlik aspiratörü
  • 24 saat sıcak su
  • Merkezi sistem yangın alarmı
  • Özel yangın merdiveni
  • Hemşire çağrı sistemi
  • Kesintisiz elektrik
  • Merkezi sistem müzik, TV ve uydu yayını, anons sistemi

FİZYOMER FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON MERKEZİ

FİZYOMER FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON MERKEZİ

Hakkında

2000 yılında Türkiye nin ilk Özel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak Uzm. Dr. Türkan Tünerir tarafından kurularak, FİZYOMER FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON MERKEZİ markasıyla 15 yıldır Eskişehirlilere ve bölgemiz halkına kaliteli sağlık hizmeti sunmaktayız.

Academic Hospital

Academic Hospital

Hakkında

Korel Thermal Resort Clinic & SPA

Korel Thermal Resort Clinic & SPA

Hakkında

MEDLINE ADANA HOSPITAL

MEDLINE ADANA HOSPITAL

Hakkında

Private Medline Adana Hospital is the first hospital in the southern region to obtain JCI Accreditation Quality Certificate. Medline Adana Hospital has 14,000 square meters indoor area, 28 intensive care beds, 123 bed capacity and provides service in 24 specialities. It has the largest intensive care unit in the region with fully equipped 22 newborn intensive care incubators. Our hospital has 5 operating theaters with the opportunity to perform surgery in all specialities which require technical support including Cardiac and Brain Surgery.In our hospital, we are conducting quality studies as a combined team of medical and administrative staff in order to provide safe and high quality healthcare services to our patients, to measure and to improve the patient safety and the organizational performance.

Oruçoğlu Termal

Oruçoğlu Termal

Hakkında

ROMATEM Physical Therapy and Rehabilitation Hospitals- Kocaeli

ROMATEM Physical Therapy and Rehabilitation Hospitals- Kocaeli

Hakkında

Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Samsun

Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Samsun

Hakkında

Romatem Bağdat Caddesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Romatem Bağdat Caddesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Hakkında

Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi, Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi

Romatem Beşiktaş Fizik Tedavi, Rehabilitasyon ve Ağrı Merkezi

Hakkında


Üyelerimiz


Hastaneler

Afyon Kocatepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi
Afyon Park Hayat Hastanesi
Akşehir Park Hayat Hastanesi
Akay Hastanesi, Ankara
Akdeniz Üniversite Hastanesi
Anadolu Medical Center Hastanesi
Ankara Güven Hastanesi
Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi, Erzurum
Avrasya Hastanesi, İstanbul
Başkent Üniversite Hastanesi, Adana Seyhan
Başkent Üniversite Hastanesi, Adana Yüregir
Başkent Üniversite Hastanesi, Alanya
Başkent Üniversite Hastanesi, Ankara
Başkent Üniversite Hastanesi, İstanbul
Başkent Üniversite Hastanesi, İzmir
Başkent Üniversite Hastanesi, Konya
Bayındır Sağlık Grubu, Ankara
Bayındır Sağlık Grubu, İstanbul
Dentistanbul, İstanbul
Doruk Sağlık Grubu, Bursa
Duygu Hastanesi, İstanbul
Dünya Göz Hastanesi, Ankara
Dünya Göz Hastanesi, Antalya
Dünya Göz Hastanesi, Atakoy
Dünya Göz Hastanesi, Etiler
Emsey Hastanesi, İstanbul
Estetistanbul Medical Group
Ethica Sağlık Grubu
Gazi Üniversitesi Diş Fakültesi
Gaziantep Üniversite Hastanesi
Göz Nurunu Koruma Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi
Göz Akademi Hastanesi, Denizli
Hattat Hastanesi
Hisar International Hastanesi
Hospitadent, Bagcilar
Hospitadent, Camlica
Hospitadent, Fatih
Hospitadent, Gunesli
Hospitadent, Mecidiyeköy
Hospitadent, Pendik
Jinemed Hastanesi, İstanbul
Kent Hastanesi, İzmir
Koru Hastanesi, Ankara
Liv Hastanesi, İstanbul
Med-Dent, Ankara
Medicabil Hastanesi, Bursa
Medical Park, Ankara
Medical Park, Antalya
Medical Park, Bursa
Medical Park, Gaziantep
Medical Park, Göztepe
İstanbul Cerrahi Hastanesi
Medical Park, İzmir
Medical Park, Mersin
Medical Park, Gaziosmanpaşa
Medicana Hastanesi, Ankara
Medicana Hastanesi, Samsun
Medicana Hastanesi, Konya
Medicana International, İstanbul
Medistate Hastanesi, Kavacık
Memorial Hastanesi, Antalya
Memorial Hastanesi, Diyarbakir
Memorial Hastanesi, İstanbul
Mersin Üniversitesi Hastanesi
Okan Universitesi Hastanesi, İstanbul
Özel Ankara Umut Hastanesi, Ankara
Özel Medline Adana Hastanesi, Adana
Suleyman Demirel Üniversite Hastanesi, Isparta
TOBB Etu Üniversitesi Hastanesi, Ankara
Uludag Üniversite Hastanesi, Bursa
Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi, Kuzey Kıbrıs
Yeditepe Göz Hastanesi
Yeditepe Üniversite Hastanesi

Klinikler & Poliklinikler

32 Dental Clinic, İstanbul
Adem & Havva Cerrahi Tıp Merkezi
Afyon Kocatepe Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Akamer Diş Kliniği, Mersin

AK 212 Diş Kliniği

Attelia Ağız ve Diş Sağlığı, Antalya
Avşar Estetik Merkezi, İstanbul
Ayka Vital, Antalya
Clinique Dent Beaute, İstanbul
CTG Ağız Diş Sağlığı Merkezi, İzmir
Dentafer Ağız ve Diş Kliniği
Dentalp Diş Kliniği, Mugla
Dentanorm / Nida Sağlık Hizmetleri, Ankara
Elit Dental, Kuşadası

Elmas Estetik Cerrahi Tıp Merkezi

Esteticare Aesthetic Center, Bursa

Esteworld Aesthetic Center
Hay sağlık Kliniği
Holident, Muğla Fethiye
İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi, Malatya
İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Fakultesi
Medicadent Diş Kliniği
Neolife Medikal Onkoloji Merkezi
Perladental, Antalya
Plus Diş Kliniği
Romatem Rehabilitation Center
Sibel Atalay Clinic, Antalya
Suleyman Demirel Diş Fakültesi, Isparta
Talya Göz Merkezi, Antalya
Tanfer Diş Polikliniği, İstanbul
Terace Diş Klinik, İzmir
Transmed, İstanbul
Umut Tüp Bebek Merkezi, İstanbul

Termal & Medikal Spa Merkezleri

Almira Thermal, Bursa
Asos Thermal Kozakli, Kayseri
Balikli Thermal Kangal, Sivas
Gural Thermal, Afyon
İkbal Thermal Hotel
İstanbul Medikal Termal, İstanbul
Kaya Thermal Resort, İzmir
Kervansaray Thermal, Bursa
Korel Thermal Resort, Afyon
Lidya Thermal, Sardis Salihli
Midas Thermal Haymana Ankara
Nobel Tıp Merkezi, Denizli
Oruçoğlu Termal Otel, Afyon
Pam Termal, Denizli

Ramada Resort Kaz Mountains, Balıkesir

Rezone Health & Oxygen Hotel
Sheraton Cesme Thermal Resort
Thermalium Hotel, Yalova
Thermamaris Resort Hotel, Mugla
Uğurlu Termal Resort Gaziantep
Uludağ Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Ünsallar Kangal Termal, Sivas

Wyndham Grand İzmir Özdilek, İzmir

Spa & Wellness Resort

Canyon Ranch Wellness Resort Kaplankaya, Muğla
Çırağan Palace Kempinski, İstanbul
Gloria Serenity, Antalya
Hilton Resort, Dalaman
Kempinski Hotel Barbaros Bay, Bodrum
Kempinski The Dome, Antalya
Mardan Palaca, Antalya
Richmond Nua, Sapanca
Ritz Carlton, İstanbul
Rixos Down Town, Antalya
Rixos, Bodrum
Swiss Hotel Grand Efes, İzmir
Swiss Hotel The Bosphorus, İstanbul
The Garden Of Babylon Healthcare Resort
Ridos Thermal Hotel and Spa, Rize

Seyahat Acentaları

Agne Tours, Antalya
Alrashed Travel & Health Tourism, İstanbul
Bakhus Travel, Ankara

Bistur Turizm Organizasyon, Gaziantep

Bora Tour

CEO Tourism, İstanbul
Devrialem Tourism
Diasos Tourism, Ankara
Global Access Travel
Gurtour Tourism
Hello Tourism & Travel
Jestour Travel, İzmir
Kanon Tours
Karmi Tours, Antalya
Kongresist Travel
Literatur, Ankara
Love Tour, Didim
Mar&Este Turizm, Ankara
MiceMudo Travel, İstanbul
Odeon Tours
Orion Tour
Perpax Tourism, Bursa
Plaza Tour, İstanbul
Pronto Tour
Raffinesse Travel, Didim
Selene Tourism, Konya
Semavi Tourism
Seyahat Merkezi Travel
STH Tourism

Tivrona Tours

Tulip Holidays
Turk Ekpres Travel Agent
Uptown Tourism

Urcu Fly Travel, Antalya

Oteller ve Resortlar

Anadolu Hotels Downtown, Ankara
Atlı Otel, Ankara
Byotell, İstanbul
Dalyan Resort, Muğla
Dedeman Hotel, Diyarbakir
Dedeman Hotel, Gaziantep
Dedeman Hotel, İstanbul
Divan Hotels, Ankara
Divan Hotels, Gaziantep
Divan Hotels, İstanbul
Elite World Hotel, İstanbul
Gloria Hotels & Resorts, Antalya
Grand Swiss-bel Hotel Çelik Palas
Güral Sapanca
Hilton Hotels Family in Turkey
Holiday-Inn İstanbul Airport North
İstanbul Marriott Hotel Asia
Kaya Ramada, Beylikduzu
Lykia Hotel, Antalya
NG Güral Afyon Hotel & Resort
Ramada Plaza, Osmanbey
Sheraton Hotel, Atakoy
Sheraton Hotel, Maçka
Sianji Wellbeing & Resort, Bodrum
Swissotel Grand Efes, İzmir
Swissotel The Bosphorus, İstanbul
The Marmara Hotels & Residences
The Ritz Carlton
Titanic Beach, Lara
Titanic Business, Bayrampasa
Titanic Business, Kartal
Titanic City, Taksim
Titanic Comfort, Gebze
Titanic Comfort, Sisli
Titanic Deluxe, Belek
Titanic Port, Bakirkoy
WOW İstanbul Hotels & Convention Center

Asistan Firmalar

ABC Health Services
Aid Assistance, İstanbul

Birleşik Medya Bilişim

Gdt Healthcare, Ankara
Gusib Medical Travel
Hemogens Farma Medical
Holiday For Health
I Pick Health Care, İstanbul
Marmassistance
Medistcare International Health Care, İstanbul
Medical Assist

Mediroute

Turkeymed Travel, Antalya

THTC Kurucu Üyeleri

Afyon Sağlık Turizmi Derneği
Ankara Sağlık Turizmi Derneği
Antalya Sağlık Turizmi Derneği
Bursa Sağlık Turizmi Derneği
Diyarbakır Sağlık Turizmi Derneği
Gaziantep Sağlık Turizmi Derneği
İzmit Kocaeli Sağlık Turizmi Derneği
Mersin Sağlık Turizmi Derneği

Kurucu Üyesi Olduğu Kurumlar

GHTC-Global Healthcare Travel Council