About Us

Hakkımızda


THTC Hakkında

Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi (THTC), 2005 yılında sağlık turizmi faaliyetlerini geliştirmek ve ulusal çabaları birleştirmek amacıyla kurulmuştur. İçinde hastaneler, klinikler, termal ve medikal Spa merkezleri, oteller ve asistanlık hizmeti veren firmalar dahil olmak üzere 347 üyesiyle ve 90 ülkede 161 network ofisiyle konsey, Türkiye ve dünyanın en büyük sağlık hizmeti veren topluluğu haline gelmiştir.

THTC örnek bir kurumsal yapı geliştirmeyi başarmıştır. 2013 yılında. Monte Carlo- Monaco'da, Global Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyini kurarak dünya çapındaki tüm hastalara sağlık hizmeti sağlayan ve bu faaliyetleri geliştiren bir konsey haline gelmiştir. Bu tür çabalarla, Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi, sağlık hizmetleri endüstrisinde kürsel anlamda kendini kanıtlamayı başarmıştır.

Map2heal Hakkında

Map2heal teknolojik olarak, Türkiye ve dünyadaki en gelişmiş ve yenilikçi sağlık turizmi platformudur. Map2heal'in özellikleri sayesinde, doktor ve hastaneler kendilerini 17 dilde dünyaya tanıtma şansı yakalarlar. Üye sağlık kurumları ulusal platformda tedavi paketlerini pazarlayabilirler. Bunun yanı sıra Sağlık Kurumları Map2heal'in online mesaj tercüman modülü, DICOM görüntüleyici, e-mail pazarlama, SEO ve çeşitli pazarlama araçlarından otomatik olarak faydalanırlar. Map2heal, 90 ülkede 161 network ofisiyle dünya çapında seyahat eden sağlık turistlerine de hizmet sağlar. Network ofisler, üye Sağlık Kurumlarının uluslararası ofisleri olarak hizmet verirler. Bu sayede kurumunuzun tedavi paketleri tek bir tıklamayla Map2heal Network Marketing Sistemi üzerinden pazarlanmış olur. Bununla birlikte fiyat sorgulama sistemi sayesinde sisteme üye tüm sağlık kurumları, başka ülkelerde tedavi olmak isteyen yabancı hastalardan haberdar olur ve onlara teklif gönderebilirler. Sizde Map2heal sistemine katılarak teknolojik yeniliklerden haberdar olun.

Map2healin Avantajları

Map2heal, yalnızca bir web sitesi veya web portali değildir, bir yazılım sistemidir. Map2heal sağlık kurumlarının kendi web sitelerine kolayca entegre edilebilir ve kendi kurumsal kimlikleri ile sunulabilir. Map2heal sisteminin sunduğu diğer özellikler:

-17 dilde profesyonel bir web sayfası

-Online mesaj tercüman modülü

-HD kalitesinde video konferans modülü

-DICOm veri transferi (CT tarayıcı, MR, Anjiyografi vb.)

-Pek çok dilde hasta onam formları

-Online fiyat sorgulama sistemi

-Global network pazarlama sistemiyle tedavi paketlerinin pazarlanması

-Mobil uygulama

-SEO, dijital pazarlama ve e-mail pazarlama otomasyonu

-Map2heal sağlık profesyonellerini, hastaları ve network ofislerini aynı çatı altına toplayarak aralarında iletişim sağlayan uluslararası bir platformdur.

Kürsel Sağlık Hizmetleri Öncüsü

Bu içerikle ilgili bir makale henüz eklenmemiştir.